
Republika Srpska··3 min čitanja·Izvor: bn24.net
Škola u Loparama sama proizvodi struju za svoje potrebe: Ugradili i klime u učionice, kabinete i kancelarije
A
AdministratorFoto: Željko Božić
Srednjoškolski centar "Vuk Karadžić" u Loparama završio je kompletnu klimatizaciju objekta ugradnjom savremenih inverter klima u učionice, kabinete i kancelarije. Zahvaljujući sopstvenoj fotonaponskoj elektrani, škola nastavlja energetsku tranziciju, ostvaruje značajne uštede i unapređuje uslove za rad i boravak učenika i zaposlenih.
Izvor: bn24.net
Galerija
Komentari
(0)Zaštićeno reCAPTCHA — Privatnost i Uslovi
Budite prvi koji će komentarisati.



