BN24
Breaking
kris evert ponovo boluje od raka
Žena

Rak se vratio po treći put: Svijet tenisa u šoku

Foto: screenshot/instagram/crissieevert

Bivša američka teniserka Kris Evert kaže da se njen "neumoljivi" rak vratio po treći put.

Podijeli:FacebookWhatsApp

Legendarna teniserka (71) je prvi put za rak jajnika saznala u decembru 2021. godine.

Evert, osvajačica 18 Grend slem titula, saopštila je loše vijesti.

"Oduvijek sam vjerovala u otvorenost i iskrenost u vezi sa svojim zdravstvenim putovanjem. Prošlog vikenda, nakon što sam se podvrgla skeneru, saznala sam da mi se rak jajnika vratio. Već sam podvrgnuta operaciji kao prvom koraku u oporavku, a hemoterapiju ću početi u narednim danima", saopštila je Evert.

Zbog liječenja Evert neće biti na Vimbldonu i generalno će u narednih nekoliko mjeseci biti van posla.

Samo su Serena Vilijams (23) i Štefi Graf (22) osvojile više Grend slem titula u Open eri od Evert.

Izvor: bn24.net

Komentari

(0)

Zaštićeno reCAPTCHA — Privatnost i Uslovi

Budite prvi koji će komentarisati.