
Republika Srpska··3 min čitanja·Izvor: mondo.ba
Počela restrikcija vode u Banjaluci: Proglašena vanredna situacija u potkozarskim mjesnim zajednicama
A
AdministratorFoto: Pixabay
Gradski štab za vanredne situacije Banjaluke proglasio je vanrednu situaciju u potkozarskim naseljima zbog prevelike potrošnje vode sa rezervoara Tunjice, a za sve su okrivili pojedince i njihovu "neracionalnu potrošnju."
Izvor: mondo.ba
Komentari
(0)Zaštićeno reCAPTCHA — Privatnost i Uslovi
Budite prvi koji će komentarisati.
Slične vijesti

Republika Srpska
Nadvožnjak kod GP Gradiška najvjerovatnije će se potpuno rušiti, cesta ostaje zatvorena do kraja godine
22. jun 2026.
Republika Srpska
Otvoren 19. likovni sabor „Miladin Lukić – Majevica 2026“
22. jun 2026.
Republika Srpska
Škola u Loparama sama proizvodi struju za svoje potrebe: Ugradili i klime u učionice, kabinete i kancelarije
22. jun 2026.